بلاگ

اسلاید سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر, شرکت تبلیغاتی, هویت بصری, برندینگ, گرافیک, طراحی لوگو, موشن گرافیک, گرافیک متحرک, ساخت تیزر ، طراحی هویت بصری ، شرکت تبلیغاتی الف

رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر

رونمایی از پوستر جشنواره تئاتر فجر

رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر، عباس محبوب مدیر هنری جشنواره و تیم همراه، قباد شیوا داور بخش طراحی پوستر و جمع اصحاب رسانه در تالار مشاهیر تئاتر شهر برگزار شد.

سعید اسدی در ابتدای مراسم خاطر نشان کرد: هر ساله در رویدادهایی همچون تئاتر فجر هویت بصری جشنواره به ما امکان می‌دهد تا جلوه‌هایی از آنچه اتفاق می‌افتد را کار کنیم. امروز روز توجه به هویت بصری است. این اتفاق حاصل چند ماه کار و جلسات و گفت‌وگو است.

یکپارچگی جشنواره

وی افزود امسال با نگاهی ویژه به آثار، برنامه‌های بسیاری را به شکل مطلوب برگزار خواهیم کرد. اسدی در ادامه افزود: در سال گذشته هدف ما یکپارچه سازی هویت بصری جشنواره بود، جشنواره امسال نیز پیوندی بین هویت بصری سال گذشته و سال جاری است.

شعار ما تئاتر برای همه و برجسته‌سازی این مفهوم در پوستر است. یکی از ویژگی‌ها و رویکردهای این پوستر دعوت اجتماعی همه مردم به جشنواره است. و ایجاد فضایی همدلانه در بین اقشار مردم ایجاد کنیم.

ایشان در پایان  جلسه درخواست کرد تلاش کنیم در این روزها فضای همدلانه‌ای برای تئاتر ایجاد شود. تئاتر فرصت همدلی و وفاق اجتماعی و ملی را فراهم می‌کند.

درباره پوستر جشنواره

در ادامه جلسه عباس محبوب مدیر هنری جشنواره با نمایش فرایند طراحی پوستر این دوره از جشنواره گفت: اولین ویژگی نشانه‌ها در طراحی پوستر، نمایان کردن دوره سی و پنجم و عدد 35 جشنواره است و تاثیرگیری از موتیف اصیل ایرانی و شادی و غم نماد تئاتر در سراسر دنیا دارد.

قابلیت چرخش 180 درجه در عین خوانایی از دیگر مشخصه های این طرح است. رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر طیف وسیعی از توجهات بزرگان هویت بصری را به خود واداشت. …

متن کامل این خبر در فارس نیوز

اسلاید سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر, شرکت تبلیغاتی, هویت بصری, برندینگ, گرافیک, طراحی لوگو, موشن گرافیک, گرافیک متحرک, ساخت تیزر ، طراحی هویت بصری ، شرکت تبلیغاتی الف

شرکت تبلیغاتی الف را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید