98%
لوگو و لوگوتایپ
95%
برندینگ
90%
طراحی گرافیک
85%
عکاسی
80%
موشن گرافیک
70%
طراحی داخلی

درباره شرکت تبلیغاتی الف

شرکت تبلیغاتی الف مجموعه فعالیت خود را از سال 1378 آغاز نموده است. تمرکز اصلی شرکت تبلیغاتی الف در ارائه طیف گسترده ای از خدمات طراحی خلاقانه می باشد، که بخش هایی چون برندینگ، طراحی گرافیک، موشن گرافیک، عکاسی صنعتی، طراحی و دکوراسیون داخلی و غرفه سازی و غرفه آرایی را شامل می شود.

رویکرد شرکت تبلیغاتی الف برقراری رابطه همکاری با مشتریان خود در راستای ایجاد هویت سازمانی و تجاری یکپارچه جهت دستیابی به تحقق اهداف مشتریان در زمینه هایی مانند افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید و توسعه برند می باشد.

در شرکت تبلیغاتی الف واحدهای تحقیقاتی، هنری و اجرایی مجموعه عواملی هستند که راه حل های ارتباطی و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را تحقق می بخشد.

شرکت تبلیغاتی الف با داشتن نیروهای متخصص در دو بخش طراحی و اجرا قادر به پوشش دادن طیف گسترده ای از خدمات به مشتریان می باشد.

شرکت تبلیغاتی الف نه تنها به بالاترین خروجی (اعم از طراحی و اجرا) بسیار اهمیت می دهد بلکه در طول مسیر پروژه ارتباط بسیار منسجم و منظم با مخاطبین خود برقرار می کند که در نتیجه باعث شناخت بیشتر نیازها و پیشنهاد بهترین راهکارها در راستای رسیدن به اهداف مشتریان خود می گردد.

تیم قدرتمند شرکت تبلیغاتی الف


وحید حسین زاده

وحید حسین زاده

طراح شرکت تبلیغاتی الف
جوان و جویای نام
زینب توکلی

زینب توکلی

طراح شرکت تبلیغاتی الف
در آرزوی یک طراح خوب شدن،
آرش اشتری

آرش اشتری

طراح و عکاس شرکت تبلیغاتی الف
عکاس مهربان
عباس محبوب

عباس محبوب

مدیر شرکت تبلیغاتی الف
جدی،مهربان، سختکوش،

درباره شرکت تبلیغاتی الف

درباره شرکت تبلیغاتی الف بیشتر بدانید

کیفیت خدمات

مشتریان راضی

ساعات کاری ما

طراحان حرفه ای تیم ما

ارتباط آسان با ما

روزهای کاری هفته

در شبکه های اجتماعی شرکت تبلیغاتی الف را دنبال کنید