98%
برندینگ
95%
لوگو و لوگوتایپ
90%
طراحی گرافیک
85%
عکاسی
80%
موشن گرافیک
70%
طراحی داخلی

درباره شرکت تبلیغاتی الف

شرکت تبلیغاتی الف مجموعه فعالیت خود را با تمرکز بر طراحی هویت بصری از سال 1378 آغاز نموده است. تمرکز اصلی شرکت تبلیغاتی الف در ارائه طیف گسترده ای از خدمات طراحی خلاقانه می باشد، که بخش هایی چون  طراحی هویت بصری ، برندینگ، طراحی گرافیک، موشن گرافیک، عکاسی صنعتی، طراحی و دکوراسیون داخلی و غرفه سازی و غرفه آرایی را شامل می شود.

رویکرد شرکت تبلیغاتی الف برقراری رابطه همکاری با مشتریان خود در راستای ایجاد هویت بصری سازمانی و تجاری یکپارچه جهت دستیابی به تحقق اهداف مشتریان در زمینه هایی مانند افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید و توسعه برند می باشد.

در شرکت تبلیغاتی الف واحدهای تحقیقاتی، هنری و اجرایی طراحی هویت بصری مجموعه عواملی هستند که راه حل های ارتباطی و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را تحقق می بخشد.

شرکت تبلیغاتی الف با داشتن نیروهای متخصص در دو بخش طراحی و اجرا قادر به پوشش دادن طیف گسترده ای از خدمات به مشتریان می باشد.

شرکت تبلیغاتی الف نه تنها به بالاترین خروجی (اعم از طراحی و اجرا) در طراحی هویت بصری بسیار اهمیت می دهد بلکه در طول مسیر پروژه ارتباط بسیار منسجم و منظم با مخاطبین خود برقرار می کند که در نتیجه باعث شناخت بیشتر نیازها و پیشنهاد بهترین راهکارها در راستای رسیدن به اهداف مشتریان خود می گردد.

درباره شرکت تبلیغاتی الف

درباره شرکت تبلیغاتی الف بیشتر بدانید

کیفیت خدمات

مشتریان راضی

ساعات کاری ما

طراحان حرفه ای تیم ما

ارتباط آسان با ما

روزهای کاری هفته

در شبکه های اجتماعی شرکت تبلیغاتی الف را دنبال کنید