98%
برندینگ
95%
لوگو و لوگوتایپ
90%
طراحی گرافیک
85%
عکاسی
80%
موشن گرافیک
70%
طراحی داخلی

درباره شرکت تبلیغاتی الف

شرکت تبلیغاتی الف مجموعه فعالیت خود را با تمرکز بر طراحی هویت بصری از سال 1378 آغاز نموده است. تمرکز اصلی شرکت تبلیغاتی الف در ارائه طیف گسترده ای از خدمات طراحی خلاقانه می باشد، که بخش هایی چون طراحی هویت بصری ، برندینگ، طراحی گرافیک، موشن گرافیک، عکاسی صنعتی، طراحی و دکوراسیون داخلی و غرفه سازی و غرفه آرایی را شامل می شود.

رویکرد شرکت تبلیغاتی الف برقراری رابطه همکاری با مشتریان خود در راستای ایجاد هویت بصری سازمانی و تجاری یکپارچه جهت دستیابی به تحقق اهداف مشتریان در زمینه هایی مانند افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید و توسعه برند می باشد.

در شرکت تبلیغاتی الف واحدهای تحقیقاتی، هنری و اجرایی طراحی هویت بصری مجموعه عواملی هستند که راه حل های ارتباطی و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را تحقق می بخشد.

شرکت تبلیغاتی الف با داشتن نیروهای متخصص در دو بخش طراحی و اجرا قادر به پوشش دادن طیف گسترده ای از خدمات به مشتریان می باشد.

شرکت تبلیغاتی الف نه تنها به بالاترین خروجی (اعم از طراحی و اجرا) در طراحی هویت بصری بسیار اهمیت می دهد بلکه در طول مسیر پروژه ارتباط بسیار منسجم و منظم با مخاطبین خود برقرار می کند که در نتیجه باعث شناخت بیشتر نیازها و پیشنهاد بهترین راهکارها در راستای رسیدن به اهداف مشتریان خود می گردد.

درباره شرکت تبلیغاتی الف

درباره شرکت تبلیغاتی الف بیشتر بدانید

کیفیت خدمات

مشتریان راضی

ساعات کاری ما

طراحان حرفه ای تیم ما

ارتباط آسان با ما

روزهای کاری هفته

رویاها هم مثل جغرافیا مرزهایی دارند، ولی سرزمین ایده های غیر منتظره بیرون از مرزهایی است که زاییده ذهن عموم است و در گذر زمان این مرزها به مرور وسیعتر می شوند . اگر مفاهیمی مثل پشتکار و خلاقیت قابل رویت بود، زمان جا به جایی این مرزها کسی را شگفت زده نمی کردیم.
“شرکت تبلیغاتی الف” گروه خلاق و ایده پردازی است که فرآیند برندینگ و تبلیغات را با رویکردی متفاوت با آنچه مرسوم است دنبال می کند. از سال 1387 که فعالیت خود را آغاز کردیم، باورمان این است که خلاقیت و ایده پردازی حلقه اصلی و زیربنای فعالیت در این حوزه است و کوشیدیم تا با کوچک نگه داشتن سازمان خود، این دو بال را تقویت کنیم. ما معتقدیم فعالیتهای برندینگ و تبلیغات مفاهیمی کیفی هستند و با عمق بخشیدن به آنها می توان فاصله معنا دار نسبت به رقبا ایجاد کرد.
تیم ما به بنیانها و ساختارهای برند شما توجه ویژه دارد و قبل از هر اقدامی تلاش می کند استراتژیها و اهداف مشتریان خود را با تحلیلی درست شناسایی و بعد از آن وارد بخش اصلی فعالیت خود شود.
در فاز اول با استفاده از ابزار مصاحبه با صاحبان و مدیران برند، تحقیقات بازار، شناسایی مخاطبان، مطالعه اسناد کسب و کار شما و تحلیل شخصیت برند، ایده ها و راه کارهای خود را دقیقاً با قواره مشتریان خود تنظیم می کنیم.
در بخش بعدی نتایج مطالعات خود را در اتاق ایده پردازی به کار می گیریم تا سس خوشمزه و مخصوصی بسازیم که طعم برند شما را از رقبایتان در بازار متمایز کنیم. ایده های ناب و جذاب همیشه شمشیر برنده و ابزار همه فن حریف برای برندهاست، همان چیزی که در مجموعه ما اصل و اساس است و بنیان همه فعالیت های ماست.
در تمام 5 زمینه اصلی که در حال ارائه خدمات هستیم، این نگرش و رویکرد رعایت می شود و در 20 سال فعالیت الف، تبدیل به فرهنگ سازمانی ما شده است.
خدمات ما از طراحی هویت بصری (برندینگ) آغاز و با طراحی گرافیک (گرافیک دیزاین)، ایده پردازی و تیم سازی داخل سازمان شما، مشاوره تبلیغاتی، تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ کامل می شود.

در شبکه های اجتماعی شرکت تبلیغاتی الف را دنبال کنید